Kontakt

Vi är ett av Sveriges ledande företag inom sälj- och köprådgivning vid fastighetstransaktioner för mindre och medelstora fastighetsbolag.

Rosengren Kommersiella Fastigheter

Jan Rosengren

Transaktion

Telefon: 08-545 662 93
Mobil: 0709-17 00 60
jan@rosengren.se

Bo Wergedahl

Transaktion & bostadsrättsbildning

Telefon: 08-545 662 92
Mobil: 0706-03 41 33
bo@rosengren.se

Magnus Magnusson

Transaktion

Telefon: 08-545 662 90 (vxl)
Mobil: 0708-40 00 20
magnus@rosengren.se

Fredrik Ekman

Transaktion & bostadsrättsbildning

Telefon: 08-545 662 90 (vxl)
Mobil: 0708-40 00 34
fredrik@rosengren.se

Joel Nilsson Erleman

Analys

Telefon: 08-545 662 90 (vxl)
Mobil: 0735-30 22 54
joel@rosengren.se

Patricia Berggren

Lokalförmedling

Telefon: 08-545 662 90 (vxl)
Mobil: 0707-17 00 61
patricia@rosengren.se

Sebastian Hesselroth

Transaktion

Telefon: 08-545 662 90 (vxl)
Mobil: 0708-62 66 30
sebastian@rosengren.se

Kontakta oss

Använd gärna vårt kontaktformulär så återkommer vi inom kort.